جزئیات خبر

اخبار امروز ... 96/08/26

- صادرکنندگان #قطعات #خودرو از 15 به 60 شرکت می رسند.
رئیس هیات عامل ایدرو اعلام کرد: اکنون 15 قطعه ساز داخلی داریم که تولیدات آنها از قابلیت صادرات برخوردار است و در قرارداد منعقده با #رنو مقرر شده شمار قطعه سازانی که تولیدات آنها در سطح استاندارد جهانی باشد، به 60 مورد برسد./بورس پرس 

 

- رئیس هیات عامل ایدرو اعلام کرد: طبق قراردادهای خودرویی پسابرجامی شمار قطعه سازان ایرانی که توان صادراتی داشته باشند، از ۱۵ شرکت فعلی به ۶۰ قطعه ساز افزایش می یابد .

- معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد 
قرارداد ۷ میلیارد دلاری تامین فاینانس پروژه‌های ریلی امضا شد .

- انجمن‌های صنایع لبنی ایران و اتحادیه اروپا تفاهم‎نامه امضا کردند.

- زیرمجموعه ایران خودرو فروشنده ۳۰ درصد سهام شد.
گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو از برنامه فروش ۳۰ درصد یک شرکت خبر داد تا سهام این زیرمجموعه ایران خودرو ، در اول وقت معاملات امروز با رشد نسبی قیمت داد و ستد شود.

- صادرات ایران به بلغارستان ۱۶۵ درصد رشد کرد.
 صادرات ایران به بلغارستان در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۷ با رشد بی سابقه ۱۶۵ درصدی به ۴۰.۱ میلیون دلار رسید که عمدتا شامل فرآورده های نفتی بوده است./تسنیم

 

-  مواضع آلمان ، انگلیس و فرانسه در خصوص تداوم توافق هسته‌ای با ایران

 

- 54.29 دلار قیمت هر بشکه نفت ایران
جدیدترین گزارش اوپک نشان داد نفت ایران در ماه اکتبر بشکه‌ای 54.29 دلار فروخته شده است و در 10 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 11.96 دلار افزایش قیمت داشته است.

 

-  صادرات ایران به بلغارستان در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۷ با رشد بی سابقه ۱۶۵ درصدی به ۴۰.۱ میلیون دلار رسید که عمدتا شامل فرآورده های نفتی بوده است./تسنيم

- همزمان با جهش قیمت نفت؛ 
درآمد صادرات پتروشیمی ایران 2.1 میلیارد دلار افزایش یافت .

- معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی با اشاره به آمادگی زیرساخت‌ها برای اتصال به میر روسیه، گفت: مدل تغییر کارمزدها نهایی شده و منتظر تصویب آن در شورای پول و اعتبار هستیم.

- مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از آغاز صادرات اوره به کشورهای آمریکای جنوبی خبر داد و گفت: تاکنون دو محموله اوره پتروشیمی کرمانشاه به برزیل صادر شده است.

- وام ۲ میلیارد دلاری انگلیس به عربستان برای عرضه سهام آرامکو در بورس لندن


 

printrating
  نظرات کاربران